Šios pirkimo pardavimo taisyklės įsigaliojo nuo: 2021 04 23

Paslaugų teikimo

taisyklės ir sąlygos

 

 

Pirkdami paslaugas www.modernusetiketas.lt internetinėje svetainėje, Jūs sutinkate sudaryti nuotolinių paslaugų teikimo sutartį.

Atidžiai perskaitykite informaciją prieš patvirtindami užsakymą. Jeigu turite klausimų dėl šių pirkimo pardavimo taisyklių, rašykite į [email protected].

Visų šioje svetainėje paslaugų teikėja yra Indrė Sapagovaitė, dirbanti pagal individualios veiklos pažymos nr. 310791. Perkamos paslaugos yra suteikiamos nuotoliniu būdu – suteikiant galimybę prisijungti ir peržiūrėti įsigytas pamokas apie modernų etiketą.

 

Apie teikiamas paslaugas

Šioje svetainėje galite įsigyti žemiau įvardintų nuotolinių pamokų medžiagą:

1 pamoka: bendravimo etiketas.

Pamoka yra apie tai, kaip padaryti gerą pirmą įspūdį; kaip ir kada sveikintis; kaip prisistatyti ir pristatyti kitus; kaip pradėti ir palaikyti pokalbį; ką daryti nepatogiose situacijose.

2 pamoka: nuotolinio bendravimo etiketas.

Pamoka apie tai, koks yra susitikimų vaizdo skambučiu etiketas; elektroninių laiškų rašymo etiketas ir taisyklės; telefonų, skambučių, žinučių etiketas; prezentacijų ir pranešimų etiketas.

3 pamoka: elektroninių laiškų rašymo etiketas.

Pamoka apie tai, kokios yra el. laiškų rašymo taisyklės.

4 pamoka: etiketas verslo susitikimui restorane.

Pamoka apie tai, kaip verslo susitikimo restorane metu mandagiai elgtis esant tiek kviečiančiu asmeniu, tiek svečiu, bei bendras stalo etiketo taisykles.

5 pamoka: verslo etiketas.

Pamoka apie pagrindines verslo etiketo taisykles, susijusias su susitikimais, renginiais, konferencijomis, verslo dovanomis bei tarptautiniu bendravimu.

6 pamoka: darbo pokalbių etiketas.

Pamoka apie tai, kokios yra darbo pokalbių etiketo taisyklės kandidatams ir darbdaviams bei kaip tinkamai pasirengti ir elgtis tiek gyvų, tiek nuotolinių pokalbių metu.

Šių pamokų medžiaga bus prieinama kiekvienam registruotam ir apmokėjusiam vartotojui, suteikiant prisijungimo duomenis. Pamokų peržiūrų skaičius nėra ribojamas.

 

Apmokėjimas

Patvirtinus ir atlikus mokėjimą, paslaugos atsisakymas ir pinigų grąžinamas nebus įmanomas.

Atlikus mokėjimą, prisijungimo duomenys ir prieiga prie pamokos bus iš karto aktyvuoti.

Nuotolinių pamokų kainos yra išdėstytos prie kiekvienos pamokos aprašymo. Visi su kaina susiję pakeitimai iš mūsų pusės gali būto daromi tik prieš gaunant apmokėjimus. Tad jeigu esate apmokėję, jokie papildomi mokesčiai nebus pridedami.

Apmokėjimai šioje internetinėje svetainėje gali būti atliekami per Paypal arba pateikiant bankinės kortelės duomenis.

Jeigu jums reikalinga sąskaita faktūra už suteiktas paslaugas, rašykite į [email protected] ir ji bus jums atsiųsta.

 

Kita informacija

Paslaugų gavėjas įsipareigoja neplatinti, nekopijuoti ir/ar kitaip disponuoti šiame tinklapyje pateiktos medžiagos. Kilus įtarimui, kad šioje svetainėje pateikiamas turinys yra platinimas, kopijuojamas ir/ar kitaip disponuojamas be autoriaus sutikimo, Paslaugų teikėjas turi teisę nutraukti šią nuotolinę Paslaugų teikimo sutartį ir prieiga prie suteikiamos medžiagos gali būti automatiškai sustabdyta be papildomo įspėjimo.

Visa informacija yra suteikiama lietuvių kalba. Jeigu pildant užsakymo duomenis padarėte klaidą, galite informuoti mus kontaktuodami tiesiogiai el. paštu [email protected].

Kilus techniniams nesklandumas, kurie ribotų ar kitaip suvaržytų įsigytų pamokų peržiūrą, galite rašyti į [email protected]